-14%

Верстат BLACK+DECKER WM 825 (WM825)
11 483 ₴
9 819,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: WM825
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочі висоти 800/620 мм; Габарити в складеному вигляді (ШхВхГ) 830х740х200 мм; Розкриття лещат 0-205 мм; Довжина лещат 740 мм; Мастимально ширина робочого столу (вільна розкрита) 541мм; Число положень лещать 3; Максимально вертикальне навантаження 250 кг; Вертикальний затискач Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Довжина лещат | 740 мм |
| Максимальна ширина робочого столу | 541 мм |
| Максимальне вертикальне навантаження | 250 кг |
| Робочі висоти | 800 мм |
| Число положень лещать | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 819,28 ₴





