
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCN662N
35 359 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCN662N
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класифікація Пістолет цвяхозабивний фінішний; Діаметр аксесуара 1.6 мм (16GA); Акумуляторна система Li-Ion 18 В XR; Вага (без акумулятора) 2.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Ємність магазина | 110 шт |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр аксесуара | 1.6 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Класифікація аксесуара | цвях |
| Комплектація | Пістолет цвяхозабивний акумуляторний безщітковий - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 359 ₴








