
Струбцина STANLEY"Maxsteel", С-подібна, 100 мм, зусилля стилю 680 кг. (0-83-034)
1 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0-83-034
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 100 мм; Глибина 75 мм; Зусилля стяжки 680 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 980 кг |
| Глибина | 75 мм |
| Довжина: | 100 м |
| Зусилля стяжки | 680 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення |
| Тип | гвинтові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴
