-15%

Струбцина STANLEY"Bailey" кутова, для невеликих навантажень, глибина 15мм, максимальний розмір при стискуванні 75мм. (0-83-121)
755 ₴
638,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0-83-121
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 75 мм; Глибина 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 318 кг |
| Глибина | 15 мм |
| Довжина: | 75 м |
| Зусилля стяжки | 91 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення |
| Тип | гвинтові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638,81 ₴
