
Струбцина DeWALT "XL" швидкозатискна, 300 мм, максимальний тиск 270 кг. (DWHT0-83185)
4 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT0-83185
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 300 мм; Глибина 95 мм; Зусилля стику 270 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1310 кг |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина: | 300 м |
| Зусилля стяжки | 270 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 033 ₴






