
Струбцина DeWALT "L" швидкозатискна, 600 мм, максимальний тиск 135 кг. (DWHT0-83194)
2 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT0-83194
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 600 мм; Глибина 83 мм; Зусилля стику 135 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 835 кг |
| Глибина | 83 мм |
| Довжина: | 600 м |
| Зусилля стяжки | 135 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴



