
Струбцина DeWALT рейкова паралельна для роботи з металом, 300мм, макс. тиск 450 кг (DWHT83850-1)
2 958 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT83850-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 300 мм; Глибина 120 мм; Зусилля стику 450 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1353 кг |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина: | 300 м |
| Зусилля стяжки | 450 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | рейкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 958 ₴

