
Струбцина STANLEY"FatMax L" швидкозатискна, 78x450/630 мм, максимальний тиск 135кг. (FMHT0-83211)
1 919 ₴
- В наявності
- Код: FMHT0-83211
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 450 мм; Глибина — 78 мм; Зусилля стяжки 135 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750 кг |
| Глибина | 78 мм |
| Довжина: | 495 м |
| Зусилля стяжки | 135 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴





