
Струбцина STANLEY"FatMax L" швидкозатискна, 600мм, максимальний тиск 135кг. (FMHT0-83236)
2 444 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83236
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 600 мм; Глибина — 78 мм; Зусилля стяжки 135 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 837 кг |
| Глибина | 78 мм |
| Довжина: | 645 м |
| Зусилля стяжки | 135 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення + розтиснення |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 444 ₴




