
Струбцина STANLEY"FatMax XL" швидкозатискна, 1250мм, максимальний тиск 270кг. (FMHT0-83242)
4 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83242
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 1250 мм; Глибина 95 мм; Зусилля стяжки 270 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2287 кг |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина: | 1250 м |
| Зусилля стяжки | 270 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення + розтиснення |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴




