
Струбцина STANLEY"FatMax", F-образна, 600мм, зусилля стискування 450кг. (FMHT0-83246)
1 766 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83246
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина затискаємо деталі до 600 мм; Глибина 80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1792 кг |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина: | 600 м |
| Зусилля стяжки | 450 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 766 ₴
