
Струбцина STANLEY "FatMax" гібридна, 300мм, тиск мін/макс 136/374 кг (FMHT83006-0)
3 325 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT83006-0
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір під час стиснення 300 мм; Глибина 80 мм; Зусилля стяжки мін./макс 136/374 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 кг |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина: | 300 м |
| Зусилля стяжки | 374 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴



