
Струбцина розпірна-домкрат STANLEY "FATMAX® TradeLift™" тригерна, макс розпір/підйом 220 мм, макс. вантажопідйомність 150 кг
7 184 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT83550-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір у разі розпору/підіймання 220 мм; Мінімальний розмір у разі розпору/підіймання 7 мм; Вантажність 150 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 кг |
| Глибина | 125 мм |
| Довжина: | 450 м |
| Зусилля стяжки | 150 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 184 ₴









