-18%

Пилосос акумуляторний 4 в 1 BLACK+DECKER, 10.8 В Li-Ion, ємність аккумулятору 1.5 Аг, 16 аВт, потужність всмоктування 404 мм/Н2О,
4 932 ₴
4 037,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: NSVA315J
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення 10.8 В; Ємність акумулятора 1.5 Аг; Потужність всмоктування 404 мм/Н2О; Повітряний потік 834 л/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Широка щітка — 1 шт. Штанга з ручкою - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Можливість збору води | немає |
| Потужність всмоктування | 404 мм/Н2О |
| Призначення | Побутове |
| Напруга | 10.8 В |
| Повітряна потужність | 16 аВт |
| Швидкість повітряного потоку | 834 л/хв |
| Основні атрибути | |
| Час роботи | 11 хв |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 037,60 ₴







