-18%

Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER, 3.6 В Li-Ion, ємність аккумулятору 1.5 Аг, 7.5 аВт, потужність всмоктування 197 мм/Н2О,
3 269 ₴
2 693,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVC115WA
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення 3.6 В; Ємність акумулятора 1.5 Аг; Потужність всмоктування 197 мм/Н2О; Повітряний потік 630 л/хв; Об'єм пилозбірника 0,39 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.39 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Час роботи | 8 хв |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Щілинна насадка - 1 шт. Щітка (жорсткий ворс) - 1 шт. Зарядна док-станція з настінним кріпленням - 1 шт. Дюбель — 2 шт. Гвинт — 2 шт. |
| Можливість збору води | немає |
| Потужність всмоктування | 197 мм/Н2О |
| Призначення | Побутове |
| Напруга | 3.6 В |
| Повітряна потужність | 7.5 аВт |
| Швидкість повітряного потоку | 630 л/хв |
| Час першої зарядки | 10 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693,80 ₴









