-18%

Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER PD1420LP
8 877 ₴
7 287,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: PD1420LP
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення 14.4 В; Ємність акумулятора 1.5 Аг; Потужність всмоктування 437 мм/Н2О; Повітряний потік 1008 л/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.56 л |
| Час роботи | 12.5 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.5 Аг |
| Вага | 1.48 кг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | 2-в-1 насадка для щілин/інтегрована щітка - 1 шт. Щітка для прибирання шерсті тварин - 1 шт. Довга насадка для щілин - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Можливість збору води | немає |
| Потужність всмоктування | 437 мм/Н2О |
| Напруга | 14.4 В |
| Повітряна потужність | 20 аВт |
| Швидкість повітряного потоку | 1080 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 287,88 ₴





