-18%

Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER Flexi, 18 В Li-lon, ємність аккумулятору 2.5 Аг, 35 аВт, потужність всмоктування 636 мм/Н2О,
10 427 ₴
8 555,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: PD1820LF
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Живлення 18 В; Ємність акумулятора 2.5 Аг; Потужність всмоктування 636 мм/Н2О; Повітряний потік 946 л/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 2.5 Аг |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | 2-в-1: щільова насадка з вбудованою щіткою - 1 шт. Довга щільова насадка - 1 шт. Комплект для прибирання підлоги: збірна труба та щітка для підлоги - 1 шт. Зарядна док-станція з тримачем для насадок - 1 шт |
| Можливість збору води | немає |
| Потужність всмоктування | 636 мм/Н2О |
| Напруга | 18 В |
| Повітряна потужність | 35 аВт |
| Швидкість повітряного потоку | 946 л/хв |
| Основні атрибути | |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 555,52 ₴





