
Свердло по дереву DEWALT спіральне, DIN 7487, діаметр 13 мм, загальна довжина 155 мм, робоча довжина 102 мм, 1 шт (DT4513)
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4513
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість спіральна; Матеріал застосування дерево; Діаметр 13 мм; Кількість в пачці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 13 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 155 мм |
| Довжина робоча | 102 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло для дерева — 1 шт. |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴
