
Свердло по деревині DeWALT, спіральне, DIN 7487, діаметр 14 мм, загальна довжина 160 мм, робоча довжина 107 мм., 1 штука (DT4514)
272 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT4514
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливість спіральна; Матеріал застосування дерево; Діаметр 14 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 14 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 160 мм |
| Довжина робоча | 107 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло для дерева — 1 шт. |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴
