
Свердло по деревині DeWALT, спіральне, DIN 7487, діаметр 16 мм, загальна довжина 165 мм, робоча довжина 122 мм., 1 штука (DT4516)
397 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4516
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість спіральна; Матеріал застосування дерево; Діаметр 16 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 165 мм |
| Довжина робоча | 112 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло для дерева — 1 шт. |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴
