
Свердло по деревині DeWALT шнекове, діаметр 14 мм, загальна довжина 380 мм, робоча довжина 280 мм., 1 штука (DT4638)
702 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4638
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість шнекове; Матеріал застосування дерево; Діаметр 14 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 14 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 380 мм |
| Довжина робоча | 280 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | шнекове |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴
