
Свердло по деревині DeWALT, шнекове, діаметр 18 мм, загальна довжина 380 мм, робоча довжина 280 мм., 1 штука (DT4642)
846 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT4642
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливість шнекове; Матеріал застосування дерево; Діаметр 18 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 18 мм |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 380 мм |
| Довжина робоча | 280 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | шнекове |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴
