
Свердло по деревині перове DeWALT EXTREME Impact перове 1/4, для для ударних інструментів діаметр 40 мм, загальна довжина152 мм,
528 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT4778
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Особливість EXTREME Impact пір'яне; Матеріал застосування дерево; Діаметр 40 мм; Кількість в пачці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 152 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло за деревиною перове — 1 шт. |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | перове |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴

