
Cвердлo по металу DeWALT BLACK & GOLD HSS - G, d=9.5 мм., загальна довжина 125 мм., робоча довжина 81 мм., 1 шт. (DT20529)
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20529
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість Black&Gold; Матеріал застосування метал; Діаметр 9.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 125 мм |
| Довжина робоча | 81 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
