
Свердло по металу DeWALT EXTREME INDUSTRIAL COBALT HSS-CO, діаметр 2.5 мм, загальна довжина 57 мм, робоча довжина 30 мм, в
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4901
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 2,5 мм; Кількість в пакованні 2 штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 57 мм |
| Довжина робоча | 30 мм |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴





