
Свердло по металу DeWALT EXTREME INDUSTRIAL COBALT HSS-CO, діаметр 5.5 мм, загальна довжина 93 мм, робоча довжина 52 мм (DT4907)
337 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4907
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 5.5 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 93 мм |
| Довжина робоча | 57 мм |
| Кількість | 1 |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴





