
Свердло по металу DeWALT EXTREME INDUSTRIAL COBALT HSS-CO, діаметр 7.5 мм, загальна довжина 109 мм, робоча довжина 66 мм, в
4 986 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4937
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 7.5 мм; Кількість в пачці 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 109 мм |
| Довжина робоча | 66 мм |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | 10 штук |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 986 ₴






