
Свердло по металу DeWALT EXTREME INDUSTRIAL COBALT HSS-CO, діаметр 8,5 мм, загальна довжина 117 мм, робоча довжина 72 мм, в
5 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4939
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 8,5 мм; Кількість в пачці 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 117 мм |
| Довжина робоча | 75 мм |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | 10 штук |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 734 ₴






