
Свердло для металу DeWALT DT5552_1
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT5552_1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME2; Матеріал застосування метал; Діаметр 7,5 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 109 мм |
| Довжина робоча | 66 мм |
| Кількість | 1 |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴
