-12%

Cвердлo по металу DeWALT EXTREME2 HSS-G, діаметр 13 мм, загальна довжина 151 мм, робоча довжина 98 мм, промислове, 10 штук.
7 670 ₴
6 785,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT5563
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME2; Матеріал застосування метал; Діаметр 13 мм; Кількість в пачці 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 151 мм |
| Довжина робоча | 98 мм |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | Промислове паковання сверддел 10 шт. |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 785,22 ₴
