
Cвердло для металу STANLEY FATMAX STA51043
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA51043
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість HSS-CNC; Матеріал застосування для свердління металу, дерева, пластику; Діаметр 4,2 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4.2 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робоча | 43 мм |
| Комплектація | 1 штука в блістері |
| Матеріал свердла | HSS-CNC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴

