
Cвердло для металу STANLEY FATMAX STA51078
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA51078
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість HSS-CNC; Матеріал застосування для свердління металу, дерева, пластику; Діаметр 7 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 7 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 109 мм |
| Довжина робоча | 69 мм |
| Комплектація | 1 штука в блістері |
| Матеріал свердла | HSS-CNC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴
