
Свердло універсальне DeWALT DT60000
264 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT60000
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість Impact MASONRY; Матеріал застосування для дерева, пластмас, бетону, цегли, багатошарових матеріалів і цегляної кладки; Діаметр 4 мм; Кількість в пачці 1 штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 103 мм |
| Довжина робоча | 73 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Тип | свердла універсальні |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴
