
Набір свердел універсальних STANLEY STA58680
537 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA58680
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість універсальна; Матеріал застосування для бетону, каменю, цегли; Діаметр 5, 6, 8 мм; Кількість в пакованні 3 штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 235 мм |
| Довжина робоча | 78 мм |
| Комплектація | Набір свердел універсальних - 3 шт. |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴
