Тип 21BPX; Термін ланцюги 0.325| дюйм; Товщина приводної ланки 1.5 мм; Довжина ланцюга 18| /45 см; Кількість ланок 72 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність із моделлю | Sequoia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга | 18" ⁄ 45 см |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Тип | 21BPX |
| Товщина приводної ланки | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴




