
Фреза дискова DeWALT EXTREME WORKSHOP, розмір 102 х 22 мм, кількість зубів 12, геометрія зуба ATB,10 градусів, для ламельних
4 136 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT1306
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення ламельний фрезер; Діаметр зовнішній 102 мм; Діаметр посадки 22 мм; Кут заточування 10 град; Напрямок зуба проти годинникової стрілки; Максимальна кількість обертів 15 000 об/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр зовнішній | 102 мм |
| Діаметр посадки | 22 мм |
| Кількість зубів | 12 |
| Комплектація | Фреза дискова EXTREME WORKSHOP — 1 шт. |
| Максимальне число оборотів | 15000 об/хв |
| Застосування | дерево |
| Кут заточування | 10 град |
| Ширина пропилу | 3.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 136 ₴

