
Зарядний пристрій-радіоприймач DeWALT 10.8 В - 54 В, DAB + /FM Stereo, AUX, Bluetooth, USB, вага 3,53 кг (DCR029)
30 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCR029
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення мережа 220 В/акумулятори DeWALT XR (10.8 В - 54 В); Радіостандарт DAB+FM Stereo; Вага 3.53 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Зарядний пристрій-радіоприймач. Кабель живлення 2 метри |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Струм зарядки | 1.8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 549 ₴






