
Зарядний пристрій - радіоприймач DAB+, FM, AUX DeWALT Tstak, технологія Bluetooth, IP54,10.8 В, 12 В, 18 В, 54 В, вага 5.9 кг
39 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST1-81078
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісна з батареями Li-Ion, 10.8 В, 12 В, 18 В, 54 В; Приблизний час першого заряджання 60-300 хв; Вага 5.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Час заряджання | 60 хв |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | В коробці. Поставляється без батарей |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Струм зарядки | 1.5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 649 ₴






