
Підмітальна машина бензинова самохідна SEQUOIA SPS6580L
48 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPS6580L
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привод руху самохідний; Робоча ширина 80 см; Потужність 4.78 кВт; Вага 75 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 75 кг |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | бензиновий LONCIN G200F |
| Діаметр щіток | 345 мм |
| Електростартер | немає |
| Колеса | 13*4.1-6 |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Комплектація | Підмітальна щітка. Комплект кріпильних елементів |
| Потужність двигуна | 4.78 кВт |
| Номінальні обороти | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 196 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Робоча ширина | 80 мм |
| Регулювання напрямку щітки | 15° в образи напрямки |
| Фара | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 099 ₴





