-7%

Підмітальна машина STIGA, робоча ширина 75 см, діаметр щітки 410 мм, продуктивність прибирання 2900 кв.м/ч, травозбірник 50 л,
32 499 ₴
30 299 ₴
- В наявності
- Код: SWP475
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привод руху ручний; Робоча ширина 75 см; Продуктивність прибирання 2900 кв.м/год; Вага 11.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 11.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр щіток | 410 мм |
| Комплектація | Комплект кріплень, інструкція. |
| Об’єм збірника | 50 л |
| Продуктивність підмітання | 2900 кв.м/г |
| Робоча ширина | 75 мм |
| Регулювання висоти підмітання | так, 7 поклади |
| Тип приводу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 299 ₴





