
Вібратор глибинний Enersol, 2.0 кВт, частота вібрації 17000 віб/хв, частота струму 50 Гц, вага 6.2 кг (ECV-2000W)
6 239 ₴
- Готово до відправки
- Код: ECV-2000W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип глибинний; Потужність 2.0 кВт; Частота струму 50 Гц; Частота вібрацій 17000 віб/хв; Діаметр вібробулави 38-45 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина гнучкого валу | 6 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Діаметр вібробулави | 45 мм |
| Комплектація | Без гнучкого валу та вібробулави |
| Потужність | 2 Вт |
| Параметри мережі | 230 В |
| Тип | Глибокий |
| Частота току | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 239 ₴




