
Вібратор глибинний Enersol, 0.8 кВт, частота вібрації 5600 віб/хв, частота струму 50 Гц, вага 2.3 кг (ECV-800W)
1 819 ₴
- Готово до відправки
- Код: ECV-800W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип глибинний; Потужність 0.8 кВт; Частота струму 50 Гц; Частота вібрацій 5600 віб/хв; Діаметр вібробулави 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Діаметр вібробулави | 35 мм |
| Комплектація | Без гнучкого валу та вібробулави |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Параметри мережі | 230 В |
| Тип | Глибокий |
| Частота току | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819 ₴


