
Вібратор майданчиковий Enersol, 1.1 кВт, частота вібрації 2840 віб/хв, відцентрова сила 4.9 кН, частота струму 50 Гц, вага 18.6 кг
6 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: EEV-1100W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип майданчикового; Потужність 1.1 кВт; Частота струму 50 Гц; Частота вібрацій 2840 віб/хв; Відцентрова сила 4.9 кН
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Потужність | 1.1 Вт |
| Параметри мережі | 230 В |
| Тип | майданчикові |
| Центробіжна сила | 4.9 кН |
| Частота току | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴
