
Вібратор майданчиковий Enersol, 0.75 кВт, частота вібрації 2840 віб/хв, відцентрова сила 3.43 кН, частота струму 50 Гц, вага 13 кг
5 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: EEV-750W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип майданчикового; Потужність 0.75 кВт; Частота струму 50 Гц; Частота вібрацій 2840 віб/хв; Відцентрова сила 3.43 кН
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Потужність | 0.75 Вт |
| Параметри мережі | 230 В |
| Тип | майданчикові |
| Центробіжна сила | 3.43 кН |
| Частота току | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 719 ₴

