
Гнучкий вал і вібробулава Enerso lдля вібратора ECV-800W, діаметр вібробулави 35 мм, довжина гнучкого валу 1.5 м, максимальна
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: EVS-35-150-800
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діаметр вібробулави 35 мм; Довжина гнучкого вала 1.5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10 мм |
| Діаметр вібробулави | 35 мм |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30 мм |
| Максимальна частота | 183 Гц |
| Тип | HEX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

