
Гнучкий вал і вібробулава Enersol для вібратора ECV-2000W, діаметр вібробулави 45 мм, довжина гнучкого валу 2 м, максимальна
3 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: EVS-45-200-2000
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип HEX; Діаметр вібробулави 45 мм; Довжина гнучкого вала 2 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12 мм |
| Діаметр вібробулави | 45 мм |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32 мм |
| Максимальна частота | 183 Гц |
| Тип | HEX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 379 ₴
