
Акумулятор електричний, літій-іонний (Портативний зарядний пристрій) EnerSol, 300 Вт, 296 Вт/г, 80 Аг, вага 4.5 кг (EPB-300N)
19 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPB-300N
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Батарея li-ion ; Ємність батареї 3.7V, 80 Аг, 296 Вт/г; Номінальна потужність 300 Вт; Вага 4.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-lon |
| Виходи | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
| Габаритні розміри | 256*158*150 |
| Гарантія | 1 |
| Ємність батареї | 3,7 V, 80 Аг, 296 Вт/год |
| Живлення | Акумулятор |
| Комплектація | Зарядний пристрій від мережі - 1 шт;. Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
| Максимальна (пікова) потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 499 ₴






