
Портативна cонячна панель EnerSol, 200 Вт, 19.8 В, вага 7.8 кг (ESP-200W)
25 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ESP-200W
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальна потужність 200 Вт; Вага 7.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 504*707*20 |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | Зарядний кабель - 1 шт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Напруга живлення | 18.8 В |
| Сила тока | 11.12 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴



