
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова STIGA, 80 В, 2.5 Аг, шина 40 см, ланцюг 3/8'', масляний бак 0.2 л, швидкість ланцюга 11
14 767 ₴
- Готово до відправки
- Код: SC80AE
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-Ion, 80 В; Довжина шини 40 см; Ланцюг 3/8"', 1.3 мм, 56 ланок; Вага 5.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.1 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий, Li-Ion, 80 |
| Довжина шини | 40 см |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Шина. Ланцюг Oregon. Ключ-викрутка |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 11 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 767 ₴









