-14%

Пила ланцюгова акумуляторна STANLEY FATMAX SFMCCS630M1
20 793 ₴
17 944,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFMCCS630M1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-Ion, 20 В; Довжина шини 30 см; Цепь 3/8"; Вага 6.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.4 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Агод |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина шини | 30 см |
| Комплектація | Пила ланцюгова. Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Шина — 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. |
| Об'єм оливного бака | 0.23 л |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 7.7 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 944,33 ₴






